Apie mus

Namų jaukumą patikėkite savo srities profesionalams.

dekorena-about-img

Mūsų užuolaidų salono specialistai, turintys daugiau kaip 20 metų patirtį langų dekoro srityje, įsigilins į kiekvieno kliento unikalius poreikius ir suras geriausią jį tenkinantį sprendimą, padės sukurti jaukius bei stilingus namus, kuriuose vyraus estetika ir harmonija.

Mūsų įmonė specializuojasi langų dekoro srityje, dekoruojame privačių namų, butų, taip pat viešųjų patalpų – viešbučių, restoranų, ofisų, pokylių salių interjerą.

Atsižvelgdami į Jūsų poreikius bei įvertinę interjero subtilybes, parinksime audinius, išmatuosime langus, sumodeliuosime ir pasiūsime užuolaidas, romanetes, austrijietes, lovatieses, pagalvėles.

Sumontuosime karnizus, pakabinsime bei išlyginsime užuolaidas.

Priimame ir deriname užsakymus internetu. Turime nemažai klientų gyvenančių ne Lietuvoje.

Džiaugiamės, kad mūsų darbai puošia privačius namus ir viešbučius įvairiose šalyse. Mūsų salone rasite gausų užuolaidinių audinių, karnizų, bėgelių, automatinių sistemų, dekoro elementų, romanečių, žaliuzių bei roletų asortimentą.

Mūsų darbuotojai – kompetentingi, ilgametę darbo patirtį turintys profesionalai. Komandos patirtis leidžia turimas žinias pritaikyti praktiškai ir eiti į priekį siekiant aukščiausių rezultatų.